فرخوان انتخاب شعار برای موسسه فرهنگی هنری قرآنی ثقلین

به گزارش واحد تبلیغ و ترویج موسسه، فراخوان  انتخاب شعار مؤسسه فرهنگی هنری قرآنی ثقلین به مناسبت بیست‌وهشتمین سالگرد تأسیس آن منتشر شد


مسئول تبلیغ و ترویج این مؤسسه با اشاره به اهمیت و لزوم شعار تبلیغاتی گفت: در زمینه شعارهای تبلیغاتی و مجموعه محور در کشور ما هیچ اطلاعات مکتوب شده ای وجود ندارد و دانش موجود دراین زمینه در کشور بسیار محدود است و بسیاری از مجموعه های آموزشی و حتی شرکت های تبلیغاتی و اقتصادی درک مناسبی از شعارهای تبلیغاتی ندارند از این رو و با هدف ایجاد درگاه ارتباطی مناسب برای جذب مخاطب، فراخوان انتخاب شعار را برای موسسه فرهنگی هنری قرآنی ثقلین در نظر گرفتیم.


حمیدرضا جباری  گریزی هم به نوع شعار تبلیغاتی زد و ادامه داد: طراحی شعار برای یک مجموعه  تکنیک های مختلفی را در بر می گیرد که متناسب با نوع  خدمت، جامعه هدف، رسالت آن موسسه  و فرهنگ مردم و جامعه می توان از هر کدام از این تکنیک ها استفاده نمود و باید در انتخاب شعار تمامی جوانب را در نظر گرفت.


این مقام مسئول در مؤسسه قرآنی ثقلین ضمن مهم دانستن خلاقیت در تولید شعار افزود: به راحتی با کمی ایده پردازی می توان مخاطب را درگیر و سپس جذب مجموعه نمود. بدین منظور از روش هایی استفاده کنید که مخاطب بتواند با آن ارتباط برقرار نماید. ارائه تفسیری در قالب چند کلمه و مثال هایی از این قبیل حس مخاطب را بر می انگیزد.


جباری در مورد ساختار این فراخوان افزود: هر شرکت‌کننده در این فراخوان می‌تواند پنج شعار پیشنهادی خود را  ارسال نماید، همچنین شعار پیشنهادی باید کوتاه(حداکثر هفت کلمه)، جامع و متناسب با اهداف و فعالیت‌های مؤسسه باشد و اینکه شرکت در مسابقه بدون محدودیت سنی انجام می‌شود و شعار پیشنهادی نباید قبلاً در جای دیگر استفاده شده باشد.


یادآور می‌شود، فعالیت‌های مؤسسه فرهنگی هنری قرآنی ثقلین باید بر مبنای آموزش روخوانی و روانخوانی، حفظِ همراه با فهم و تدبر و آموزش جامع قرآن در تمامی مقاطع سنی و تحصیلی باشد.

شرکت‌کنندگان تا 22 بهمن ماه سال جاری،  فرصت دارند تا شعار‌های پیشنهادی خود را به آیدی زیر ارسال نمایند:


 @MSaghalein


گفتنیست مؤسسه فرهنگی هنری قرآنی ثقلین قرین به 28 سال تجربه در آموزش و ترویج مفاهیم قرآنی در خیابان امام خمینی (ره) روبروی شاهزاده فاضل علیه السّلام انتهای کوچه 23 شهید پاکنژاد واقع شده است.