ما هر کدامیم یک سلیمانی

به گزارش سایت موسسه فرهنگی هنری قرآن ثقلین یزد ،  حجت اسلام حسینی زاده  در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تسلیت فرارسیدن دومین سالگرد شهادت شهید سلیمانی اظهار داشت: امروز همه ما به احترام این شهید گرانقدر دور هم جمع شده و یاد و خاطره سردار دل‌ها را گرامی می‌داریم.

وی با قدردانی از متولیان برگزاری این مراسم گفت: این جمع معلمی و دانش‌آموزی همیشه در کلاس درس علم، فرهنگ ایثار و شهادت را ترویج داده و امروز نیز ادامه‌دهنده مکتب حاج قاسم هستیم.

حجت السلام حسینی زاده با بیان اینکه شهید سلیمانی یک فرد نیست بلکه یک مکتب است، تصریح کرد: اگر شهید سلیمانی نبود، داعش به خاک کشور تجاوز می‌کرد و مردم امروز این امنیت و آسایش را نداشتند و امیدوارم همواره درس مقاومت، ایثار و از خودگذشتی را از سردار دل‌ها یاد بگیریم.

حسینی زاده در پایان با اشاره به فرمایشات روز گذشته رهبر معظم انقلاب در دیدار با خانواده شهید سلیمانی مبنی بر اینکه "شهید سلیمانی ملی‌ترین و امتی‌ترین چهره کشور است"، عنوان کرد: این فرامین معظم‌له که بی‌نظیر بود، باید برای ادامه راه شهداسرلوحه همه ما مسئولان و مردم قرار بگیرد.