دستاوردهای موسسه

service icon

انتشارات ریاحین ثقلین

انتشارات ریاحین ثقلین در سال 1400 با عنایت خداوند و همیاری و همکارای نهادهای ذی ربط بنام موسسه قرآنی ثقلین صادر شد و ازین پس موسسه ثقلین می تواند بعنوان ناشر بطور مستقیم عمل کند.

service icon

استودیو صوتی ثقلین

استودیو صوتی ثقلین که در سال 1395 راه اندازی شد یکی از یشرفته ترین استودیو های صوتی کشور می باشد که تاکنون موفق به ساخت و عرضه کارهای فاخر قرآنی در سطح کشور و کسب مقام شده است.

service icon

تربیت مربیان و قرآن پژوهان برتر کشوری

موسسه قرآنی ثقلین در طی چند دهه فعالیت قرآنی خود به فضل خدا و عنایات اهل بیت (ع) موفق به تربیت چند صد نفر از بهترین قرآن آموزان و مربیان در حوزه قرآن و معارف اسلام شده است.

service icon

فصلنامه سراسری ثقلین

موسسه فرهنگی هنری قرآنی ثقلین دارای مجوز نشر فصلنامه سراسری با موضوع قرآن و عترت می باشد که اکنون سال سوم نشر خود را پشت سر می گذارد.

service icon

تدوین و چاپ دهها کتاب در زمینه های علوم قرآنی

موسسه قرانی ثقلین افتخار دارد تاکنون موفق به تدوین و چاپ دهها کتاب، کتابچه و جزوه در زمینه های مختلف علوم قرآنی احکام و حدیث شده است.

service icon

مجوز آموزش ضمن خدمت کارکنان دولت

موسسه فرهنگی هنری قرآنی ثقلین دارای مجوز اموزش ضمن خدمت پرسنل است و آمادگی برگزاری دوره های آموزش قرآن را برای پرسنل نهادهای دولتی دارد.

service icon

نمایندگی مرکز الکترونیکی دانشگاه قرآن و علوم حدیث

موسسه فرهنگی هنری قرآنی ثقلین تنها نمایندگی دانشگاه قرآن و علوم حدیث است که دوره های مجازی دانشگاه قرآن و علوم حدیث را برگزار می کند.