پنجشنبه 1 مهر 1400 - 16 صفر 1443 تماس با ما

انتشارات ریاحین ثقلین در سال 1400 با عنایت خداوند و همیاری و همکارای نهادهای ذی ربط بنام موسسه قرآنی ثقلین صادر شد و ازین پس موسسه ثقلین می تواند بعنوان ناشر بطور مستقیم عمل کند.

استودیو صوتی ثقلین که در سال 1395 راه اندازی شد یکی از یشرفته ترین استودیو های صوتی کشور می باشد که تاکنون موفق به ساخت و عرضه کارهای فاخر قرآنی در سطح کشور و کسب مقام شده است.

موسسه قرآنی ثقلین در طی چند دهه فعالیت قرآنی خود به فضل خدا و عنایات اهل بیت (ع) موفق به تربیت چند صد نفر از بهترین قرآن آموزان و مربیان در حوزه قرآن و معارف اسلام شده است.

موسسه فرهنگی هنری قرآنی ثقلین دارای مجوز نشر فصلنامه سراسری با موضوع قرآن و عترت می باشد که اکنون سال سوم نشر خود را پشت سر می گذارد.

موسسه قرانی ثقلین افتخار دارد تاکنون موفق به تدوین و چاپ دهها کتاب، کتابچه و جزوه در زمینه های مختلف علوم قرآنی احکام و حدیث شده است.

موسسه فرهنگی هنری قرآنی ثقلین دارای مجوز اموزش ضمن خدمت پرسنل است و آمادگی برگزاری دوره های آموزش قرآن را برای پرسنل نهادهای دولتی دارد.

موسسه فرهنگی هنری قرآنی ثقلین تنها نمایندگی دانشگاه قرآن و علوم حدیث است که دوره های مجازی دانشگاه قرآن و علوم حدیث را برگزار می کند.