امروز: دوشنبه ۱۳-مرداد-۱۳۹۹ / الإثنين 14-ذو الحجة-1441 / Monday 2020-August-3

برگزاری جلسه ی هم اندیشی کادر اجرایی طرح آموزشکده قرآنی ثقلین

برگزاری جلسه ی هم اندیشی کادر اجرایی طرح آموزشکده قرآنی ثقلین

به گزارش معاونت آموزش موسسه ثقلین، در راستای اجرای هر چه بهتر طرح آموزشکده قرآنی ثقلین، در مورخه ۳۰ تیرماه سال جاری، جلسه ای با حضور کادر اجرایی این طرح در موسسه فرهنگی هنری قرآنی ثقلین برگزار شد.

این جلسه با حضور مدیرعامل موسسه، معاونت تبلیغ و ترویج، معاونت آموزش و مسئولین و مربیان طرح آموزشکده تشکیل شد و اعضا به بیان قوت ها، ضعف ها، نکات ضروری و فرصت هایی برای اجرایی هر چه بهتر طرح در سال جاری پرداختند.

لازم به  توضیح است، حسین قادری مدیر عامل موسسه ثقلین نیز با اشاره به نحوه ی اجرای طرح آموزشکده در سال های قبل اظهار داشت: برای انتقال مفاهیم قرآنی و ایجاد رابطه ی صمیمی بین مربی و قرآن آموز ممکن است یک روش یا ابزاری را که برای ارتباط انتخاب کرده ایم مناسب نباشد لذا در به کارگیری ابزار، شیوه و روش، باید متناسب با روحیه قرآن آموز برخورد کنیم تا بهترین نتیجه حاصل گردد.

همچنین گفتنی است، در این جلسه گروهی از مربیان طرح، به بیان برنامه ها و شیوه های نوین تدریس خود پرداخته و تجربیات خود را به اشتراک گذاشتند.

در پایان لازم به یادآوری است، در راستای آشنایی کودکان با سبک زندگی قرآنی و با توجه به اهمیت غنی سازی صحیح اوقات فراغت دانش آموزان، موسسه ثقلین در نظر دارد طرح آموزشکده قرآنی خود را با محوریت کلاس های: آموزش قرآن (روانخوانی، روخوانی، هم­خوانی، تجوید، ترجمه و مفاهیم)، فعالیت­های هنری (نقاشی خلاق، کوئیلینگ، اوریگامی، تابلو تزئینی)، آیین زندگی و آداب معاشرت، اردوهای جذاب کشوری، دیدار با علما و در نهایت برگزاری دوره­های شنا و فوتبال، ویژه رده­ی سنی ۸تا ۱۵سال، در تابستان ۹۶ و تحت عنوان هم خدا هم خرما برگزار نماید.

 

 

دیدگاه ها بسته شده اند.