امروز: شنبه ۲۷-مهر-۱۳۹۸ / السبت 20-صفر-1441 / Saturday 2019-October-19

برگزاری آزمون پایانی ترم اول تفسیر قرآن کریم میبد

برگزاری آزمون پایانی ترم اول تفسیر قرآن کریم میبد

به گزارش روابط عمومی موسسه قرآنی ثقلین میبد همزمان با میلاد کریمه اهل بیت حضرت معصومه سلام الله علیها آزمون پایان ترم اول تفسیر قرآن کریم در سالن آمفی تاتر شورای شهرستان میبد برگزار گردید.

در ابانماه سال گذشته اولین جلسه ترم اول طرح تفسیر قرآن کریم با حضور بیش از صد نفر از قرآن‌پژوهان گرامی در سالن اجتماعات فرمانداری میبد آغاز گردید در این جلسه که مسوولین موسسه ثقلبن یزد، فرماندار میبد. رییس دفتر امام جمعه اردکان و معاون تهذیب حوزه علمیه میبد حضور داشتند ابتدا آراده سرافراز استاد شایق به تبیین مسائل مربوط به مبانی تفسیر قرآن و جایگاه آن در زندگی بشریت سخنانی ایراد کردند و در سپس استاد پورروستایی مدرس حوزه و عضو هیئت علمی دانشگاه یزد رسما آموزش تفسیر قرآن را آغاز نمودند.

در ابن دوره قرآن آموزان عزبز در قالب ۹ جلسه و بیش از ببست ساعت به فراگیری علوم قرآنی پرداختند و در عصر ۱۳ تیرماه در آزمون نهایی ترم یک شرکت نمودند.

در کلاسهای پربار و معنوی دکتر پورروستایی استاد حوره و دانشگاه با بیانی شیوا و قابل فهم مطاابی ارزشمند در باب مبانی تفسیری و تفسیر موضوعی و اهمیت قرآن کریم در بین همه ادیان الهی ارائه نمودند.

در مجموع قرآن پژوهان گرامی در قالب نه جلسه و بیش از ببست ساعت به فراگیری علوم قرآنی پرداختند و در عصر ۱۳ تیرماه در آزمون نهایی ترم یک شرکت نمودند.

آقای مبینی مدیر طرح تفسیر در باره ادامه این کلاسها گفت: در تلاشیم با نهایی کردن قرارداد برای تامین مکان، با شورای محترم شهر تا چند روز آینده، هرچه سریعتر ترم دوم آغاز گردد.

وی افزود: قرآن پژوهان عزیز لطفا اعضای خانواده دوستان آشنایان و همکاران خود را برای شرکت در این کلاسها ترغیب و تشویق نمایید تا علاوه بر ماثر و منقلب شدن روحشان از کلام خدا، در گفتار و کردار انسانیشان نیز انقلاب حاصل گردد و اینکه ترغیب و تشویق دیگران به یادگیری علوم قرآنی حقی است که قرآن بر گردن تک تک مسلمانان دارد.

ایشان در خصوص متقاضیانی که از ابتدای ترم دوم میخواهند در این دوره شرکت نمایند افزود: در مورد حضور افرادی که در ترم اول شرکت نکرده اند و داوطلب حضور در این کلاسها از ترم دوم میباشند طبق آئین نامه عمل خواهیم کرد بدین صورت که چنانچه متقاضیان شرکت در ترم جدید، در ترمهای قبلی شرکت ننموده اند میتوانند بعد از نهایی کردن مراحل ثبت نام در ترم جدید شرکت نمایند با این تفاوت که در آزمون پایان ترمشان علاوه بر پاسخگویی به سوالات ترم جاری، باید پاسخگوی سوالاتی از ترم های قبل نیز باشند.
لازم به ذکر است تاریخ شروع ترم دوم از دوره اول به زودی اطلاع رسانی خواهد شد متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره های ۳۲۳۵۷۰۰۶ و ۳۲۳۵۸۰۸۶ تماس حاصل فرمایند.

نظر خود را بگذارید .